Zakłady mięsne "Warmia"

Data dodania: 07-12-2023

Wyświetleń: 47 (unikalne: 37)


Zakłady Mięsne "Warmia" to nie tylko firma z długoletnią tradycją, ale przede wszystkim gwarant doskonałej jakości w każdym kawałku mięsa. Nasza oferta opiera się na solidnych fundamentach, obejmując unikalne cechy, które wyróżniają nas na rynku mięsnym.

Doskonała Jakość: Pochodzenie naszego mięsa jest ściśle kontrolowane i opiera się wyłącznie na dostawach od sprawdzonych dostawców oraz z własnej hodowli. Jesteśmy dumą rodzinnego przedsiębiorstwa, gdzie wiedza i doświadczenie przechodzą z pokolenia na pokolenie, co widoczne jest w wyjątkowym smaku naszych produktów.

Nowoczesny Zakład Przetwórstwa: Nasze zakłady przetwórstwa to miejsce, gdzie specjaliści branży mięsnej czuwają nad każdym etapem produkcji. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby dostarczać produkty najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

Zaufana Kadra: Zatrudniamy ponad 600 osób, których pasja do pracy przekłada się na nieustanne dbanie o najwyższą jakość naszych wyrobów. Każdy pracownik jest kluczowym elementem naszego sukcesu, a ich zaangażowanie widoczne jest w każdym detalu.

Bezpieczeństwo i Certyfikaty: Nasze mięso jest pod stałą kontrolą służb weterynaryjnych, a regularne badania laboratoryjne są integralną częścią naszego systemu HACCP. Posiadamy certyfikat BRC, co umożliwia nam eksport naszych produktów do wielu krajów, w tym Wielkiej Brytanii, Irlandii, Litwy i Holandii.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się o wyjątkowej jakości oraz smaku, jakie oferują Zakłady Mięsne "Warmia".

  • Hurtownia Online: nie
  • Hurtownia Dropshipping: nie
  • Hurtownia stacjonarna: tak


Dodane przez: hubert

Spożywcze > Mięso

Warmińsko-Mazurskie

Adres: 11-300 Biskupiec ul. Olsztyńska 1
NIP: 742-000-11-45
URL: https://zmwarmia.pl
Num. tel.: 89 715 44 44
Tel. kom.: 89 715 02 59

sprzedaz@zmwarmia.pl

Zakłady mięsneFormularz kontaktowy


captcha

Nasi partnerzy

Back to top