Promowane oferty
Jakie produkty można kupić w hurtowni medycznej

Opublikowano: 14-09-2022

Wróć do spisu artykułówHurtownie medyczne mają na celu między innymi zaopatrywanie szpitali oraz przychodni. W związku z tym znajdziemy w nich między innymi sprzęt medyczny, który może służyć na różnych oddziałach szpitalnych, a także w różnego rodzaju poradniach. Szpitale nie są jednak jedynymi klientami takich hurtowni. Również osoby prywatne często mogą dokonać tutaj zakupu określonych akcesoriów, niezbędnych przy wielu chorobach. Możemy się tam zaopatrzyć także w artykuły pierwszej pomocy oraz akcesoria opatrunkowe. Przyjrzyjmy się bliżej towarom dostępnym w hurtowniach medycznych.

Sprzęt medyczny

Jednym z ważniejszych artykułów jakie możemy znaleźć w hurtowni medycznej jest specjalistyczny sprzęt szpitalny. To właśnie dzięki niemu co roku udaje się uratować życie wielu ludzi, a także wyleczyć ich z poważnych chorób. Do sprzętu takiego będą należały między innymi różnego rodzaju aparatura oraz monitory, które wskazują na podstawowe czynności życiowe, na przykład podczas operacji. To również aparaty do wykonywania USG, EKG, czy innych badań. Poza tym, do sprzętu medycznego można zaliczyć również artykuły potrzebne podczas wykonywania różnego rodzaju operacji, takie jak na przykład sondy, czy wzierniki.

Akcesoria medyczne

Kolejną grupą artykułów jakie możemy kupić w hurtowni medycznej są akcesoria medyczne. W ich skład wchodzi wszystko to, czego lekarz potrzebuje na co dzień. Będą to między innymi akcesoria jednorazowe, takie jak cewniki, szpitalne piżamy, wenflony, rękawiczki ochronne, czy materiały opatrunkowe. Te ostatnie przydadzą się zarówno w placówkach medycznych, jak i w domu. Poza tym, w hurtowni medycznej można kupić również odpowiednią odzież. Są to chociażby bluzki dla pielęgniarek, czy specjalne kitle lekarskie. Oprócz nich w hurtowniach znajdziemy wiele innych produktów medycznych, które następnie dystrybuowane są do mniejszych sklepów medycznych.

Nasi partnerzy

Back to top