O serwisie

Wróć do listy stron


 

 

 

Każdego dnia prowadząc własny biznes szukamy najlepszych ofert hurtowych! dobrehurtownie.pl to miejsce gdzie taką znajdziesz!

Witaj w najlepszym i największym katalogu ofert hurtowych. Znajdziesz tu tysiące propozycji z których wybierzesz te najlepsze! W handlu m.in. najważniejszy jest asortyment, towar wysokiej jakości dzięki któremu wzrasta nasza sprzedaż. Naziązuj współpracę i stwórz dobre kontakty biznesowe dzięki którym zarobisz duże pieniądze. Życzymy Ci powodzenia i wielu sukcesów z biznesie!

Nie bądź płotką! Bądź rekinem handlu!

 

Idea stworzenia serwisu gromadzącego w jednym miejscu dziesiątki hurtowni pojawiła się w naszych głowach, w chwili gdy nasz przyjaciel rzucił od niechcenia: „Wiecie może gdzie jest jakaś hurtownia w Gliwicach co sprzedaje ręczniki bambusowe?”. Abstrahując od poszukiwania bambusów w Gliwicach, błyskawicznie podjęliśmy działania nad serwisem, zdaliśmy sobie bowiem sprawę jak wiele osób prowadzących sprzedaż, miewa utrudniony kontakt z potencjalnym klientem i w jak olbrzymim stopniu odbija się to na ich ciężko wypracowanym biznesie.

Zamysłem serwisu dobrehurtownie.pl jest stworzyć przyjazne miejsce umożliwiające nawiązanie relacji partnerskich pomiędzy detalistami i hurtownikami. Sposób wyszukiwania tego co potrzebne jest uproszczony i intuicyjny, błyskawicznie wskażemy nie tylko odpowiednie hurtownie ale także najbardziej gorący towar z ich oferty! Jeśli chcesz założyć własny sklep online wskażemy, która hurtownia oferuje usługę Dropshipping. Prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny? Sprawdź czy twój dostawca to na pewno właściwa osoba, z którą chcesz prowadzić interes. Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić tanio, wskażemy hurtownie realizujące zamówienia detaliczne.

Z nami nie przeoczysz żadnej okazji!

Jeżeli jesteś właścicielem hurtowni oferujemy rzetelną usługę i indywidualne podejście do twoich potrzeb. Zapewnimy dobrą widoczność zamieszczanych w serwisie ogłoszeń, szybkie aktualizacje i przyjazny kontakt. Dbamy by nasze trwałe relacje oparte na zaufaniu oraz profesjonalnym podejściu, wniosły w twój biznes nowe korzyści. Zawsze jesteśmy otwarci na uwagi, jeśli chcesz nam coś powiedzieć lub zasugerować – kontakt@dobrehurtownie.pl  jesteśmy tu dla Ciebie!

 

Nie zwlekaj dołącz do nas już TERAZ!

 

 

 

Szukasz hurtowni z obsługą modelu dropshipping? 

Nic prostrzego!

 

1. Wejdż w zakładkę "Firmy"

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

2. Z prawej strony w panelu wyszukiwania znajduje się opcja Dropshipping, zaznacz "tak" i wciśnij "SZUKAJ"  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. GOTOWE! Pojawią się proponowane oferty firm obsługujących dany model sprzedaży :) Pawda, że proste?


 

 

Szukasz hurtowni online? 

Nic prostrzego! Postępuj dokładnie w ten sam sposób jak z ofertami dropshipping!

 
 
 
 

Mówi się, że czas to pieniądz!     

 

  

Dobra hurtownia przełoży się na jakość towarów, czas i  pieniądze!  Więc nie trać już więcej czasu na szukanie dobrej hurtowni bo znajdziesz ją u nas! 

 

 

 

 

                         

 

 

 

                                                       

NIE ZMARNUJ TEJ OKAZJI! REALIZUJMY NASZE CELE I ODNIEŚMY WSPÓLNY SUKCES!

 

Nasz portal rozwija się i z dnia na dzień przybywa większa liczba nowych, zadowolonych użytkowników!

Zostań nim i Ty! 

 

 

                                                                   

 

 

REKLAMUJ SIĘ W NAJLEPSZYM KATALOGU OFERT HURTOWYCH

Śledż nas na: 

i koniecznie zostaw nam swojego maila abyśmy mogli reklamować Wasze najlepsze hurtownie.

Jesteśmy tu dla Was!

 

 

 

 

 Nasi partnerzy

Back to top